Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

Po ataku hakerskim wracamy powoli z naszą stroną internetową. Obecnie przywracamy jej zawartość do stanu poprzedniego. W razie jakikolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zespół MIH Design Group

autorka

Magdalena hofman

Nazywam się Magdalena Hofman, urodziłam się 10.08.1986 roku i od ponad 10 lat pracuje w branży architektonicznej prowadząc biuro projektowe MIH Design. Od zawsze interesowało mnie projektowanie wnętrz, sztuka, architektura, fascynował mnie światowy design, podróże, fotografia, przez co w 2010 roku rozpoczęła się moja droga zawodowa.
Począwszy od małych projektów rysowanych odręcznie dla znajomych, co sprawiało mi ogrom przyjemności i satysfakcji aż do roku 2012 w, którym to założyłam biuro projektowe.

Zespół mojej pracowni projektowej tworzą profesjonalni architekci z doświadczeniem w kompleksowym wykonawstwie wysokobudżetowych projektów aranżacji wnętrz w prywatnych i publicznych inwestycjach.

Jednak to moja determinacja, moje wysokie wymagania względem mojej pracy i pracy architektów oraz oczekiwania względem wykonywanej pracy były kluczowe.

oferujemy:

 • Projekty użyteczności publicznej
 • Projekty komercyjne usługowe w tym gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, masażu, tatuażu
 • Projekty rezydencji / willi
 • Projekty apartamentów i apartamentów inwestycyjnych
 • Projekty pensjonatów
 • Projekty Spa, basenów
 • Projekty zagraniczne.
Różnorodność zrealizowanych koncepcji daje nam szerokie spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań i materiałów, co pozwala mi tworzyć unikatowe projekty o niepowtarzalnym uroku. Jestem autorką wszystkich konceptów MIH Design a w swojej pracy kieruje się między innymi kreatywnością i wiedzą techniczną. Tworząc oryginalny i niepowtarzalny projekt zawsze pamiętam o potrzebach inwestora, funkcjonalności i estetyce wykończenia. Wizualizacje nie przedstawiają rozwiązań technicznych i montażowych. To zadanie opracowania technicznego. Moje działania głównie skierowane są na projektowaniu i tworzeniu koncepcji wnętrza lecz również na nadzorze przebiegu prac projektowych a także różnego rodzaju konsultacjach z niezależnymi wykonawcami. Wszystkie projekty MIH Design są to projekty wykonawcze, tworzymy także projekty technologiczne współpracując przy tym z rzeczoznawcami.

Architekci MIH Design pracują na płaszczyźnie opracowań technicznych co daje mi możliwość stałego kontaktu z inwestorem, swobodę w skupieniu się na projekcie i dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb.

Korzystając z bogatego doświadczenia, oferuję usługi na światowym poziomie. Mojej pracy przyświeca idea kreacji perfekcyjnie odpowiadającej oczekiwaniom użytkowym i upodobaniom estetycznym klientów a jednocześnie cechującej się spójną formą i niepowtarzalnym charakterem. Proponując określone rozwiązania kieruję się szacunkiem do budżetu inwestora, stawiając na rzetelne planowanie i racjonalny podział środków na realizację. 

Na szczególną uwagę zasługuje wykonany przeze mnie projekt Miejskiego Browaru Stargard. 

Jest to trzykondygnacyjny browar restauracyjny a tworzenie projektu i jego realizacja trwały dwa lata w 2017 i 2018 roku.

Zadania związane z wdrożeniem konkretnych rozwiązań projektowych i wymagające odpowiednich uprawnień z tym związanych były efektem współpracy mojej i architekta projektu modernizacji budynku a wszelkie proponowane zmiany przebudowy konsultowane z konstruktorem budowlanym. Czego efektem był pomyślny odbiór budowy. Podczas pracy projektowej również trwały ustalenia z konserwatorem zabytków. Tylko ja jestem autorem tego projektu.

Na rynku projektantów wnętrz wyróżnia nas doskonałe przygotowanie zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie budowlane . To podstawa naszego rzeczowego podejścia zarówno do kwestii estetycznych, jak i technicznych, które daje gwarancję nie tylko wizualnego efektu, lecz również solidnego wykonania.

Proponowana oferta obsługi inwestycji na wszystkich etapach oraz w różnym zakresie pozwala nam realizować wszelkie, również trudne tematy. Oferta którą stworzyłam jest czytelna dla inwestora dzięki czemu nie tracimy czasu na dodatkowe pytania i od razu możemy przejść do współpracy.

Dla udogodnienia klientów stworzyłam również krótki informator inwestora, który wyjaśnia na czym polegają etapy współpracy.

Chcąc zapewnić naszym Klientom usługi najwyższej jakości, regularnie podnosimy nasze kompetencje. Śledzimy wydarzenia branżowe, uczestniczymy w targach wnętrzarskich oraz konferencjach designerskich, które są dla nas nieustanną inspiracją. Jesteśmy na bieżąco z zagranicznymi publikacjami, najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. 

W latach wcześniejszych jak i w tym roku uczestniczyłyśmy w wydarzeniu jakim jest Salone del Mobile najsłynniejsze wnętrzarskie targi na świecie odbywające się w Mediolanie czy Dubai Design Week.

zespół

zespół mih design

Zespół MIH Design tworzą architekci a praca jest ich ogromną pasją, poparta zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

 • mgr inż. arch. Aleksandra Bajdo – Kunowska
 • mgr inż. arch. Laura Stąpor
 • mgr inż. arch. Magdalena Rabikowska
 • mgr inż. arch. Aleksandra Paduch

W ramach swoich obowiązków wykonują:

 • inwentaryzację inwestycji
 • opracowanie planu funkcjonalnego
 • Specyfikację produktową
 • przygotowanie projektu wykonawczego
 • Są w stałym kontakcie z inwestorem

Kolejnymi osobami współpracującymi z MIH Design są architekci wykonujący wizualizacje 3d.

 • mgr inż. arch. Piotr Liszka
 • mgr inż. arch. Jędrzej Treller

Na podstawie przygotowanej dokumentacji źródłowej wykonują:

 • modelowanie wnętrza
 • teksturowanie
 • ustawianie sceny/ perspektywy
 • rendering

Cały proces jest przeze mnie nadzorowany i koordynowany. Wszelkie rozwiązania

i zastosowania są wdrażane w oparciu o konkretne wytyczne/ inspiracje inwestora

i przygotowane przeze mnie pliki źródłowe.

W ten sposób cała koncepcja w formie 3D powstaje w ciągu 30 do 40 dni kalendarzowych.

Każdego dnia udowadniamy że systematyczna praca, organizacja, dobre planowanie, właściwa komunikacja na linii klient-wykonawca są podstawą udanego projektu.

Za to odpowiedzialna jest:

Dyrektor operacyjny Anna Maria Babiżecka,  która jest także członkiem zarządu i pełnomocnikiem firmy

Zespół MIH Design tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i wielu innych niezależnych specjalistów. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi. Nasza firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem.

Zaprojektowane przez naszą pracownię architektoniczną wnętrza prezentowane są cyklicznie na łamach wielu prestiżowych magazynów wnętrzarskich jak dwumiesięcznik Living Room lub Decoration and Design jako przykłady perfekcyjnie opracowanych koncepcji stylizacji przestrzeni.

Jestem również autorką e- booka w którym dzielę się swoimi doświadczeniami a także pokazuję, jak złożony jest proces projektowania wnętrz. E-book powstał z potrzeby dzielenia się doświadczeniami, które można odnaleźć w dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

Impulsem do powstania e-booka były liczne pytania użytkowników IG, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie można kupić poszczególne elementy wystroju wnętrz, które prezentujemy na zdjęciach ze swoich realizacji. Dlatego również na łamach tego wydania zaprezentowaliśmy naszych Partnerów.

Jestem osobą która dzięki swojej ciężkiej pracy i uporowi udowadnia, że można prowadzić prestiżowe, rzetelne biuro projektowe. Udowadnia również to, że nie tylko sucha wiedza ale i doświadczenie ma ogromne znaczenie w pracy projektowej. Dzięki zdobytym umiejętnościom potrafię odnaleźć się w każdej nawet najbardziej stresującej sytuacji.

Bez względu na to jak dobrze pracuje mój zespół, niezwykle ważne dla mnie jest, aby jasno określić oczekiwania, tak aby wszyscy pracowali w jednym celu.

Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego nie jest mi obca. Nie podejmuje współpracy z klientami którzy mają nieuregulowaną sytuację pod kątem przepisów. Nie wykonujemy i nie wspieramy samowoli budowlanych. Każdy klient otrzymuje informacje o klasyfikacji robót budowlanych jakie planuję przeprowadzić oraz z uzyskaniem jakich pozwoleń się to wiąże.

 1. Projektowanie rozpoczynamy tylko i wyłącznie w momencie posiadania pełnego projektu budowlanego, gdyż sama inwentaryzacja lokalu jest powierzchownym sposobem weryfikacji etapu i stanu budowy.
 2. Nie współpracujemy z osobami które nie posiadają dokumentów dotyczących swoich inwestycji. Projektu budowlanego (to dotyczy również inwestycji z rynku wtórnego) czy projektów instalacyjnych oraz instrukcji użytkowania lokalu w przypadku mieszkań i lokali deweloperskich. Głównie chodzi o wykluczenie problemów wynikających z braku dokumentacji wstępnej.
 3. Jestem osobą kontaktującą się z architektami budynków , z rzeczoznawcami, branżystami. Prowadzę wszystkie ustalenia dotyczące przygotowania dokumentów do pracy nad wnętrzem. Bez tych dokumentów praca nad wnętrzem jest niemożliwa.

Rocznie obsługujemy dziesiątki projektów, nadzorujemy wszystkie działania wykonywane w ramach konkretnej realizacji. Dzieląc się swoim doświadczeniem udzielamy wsparcia technicznego od etapu projektowania poprzez wsparcie i koordynacje wdrożenia zastosowanych w projekcie rozwiązań.

Doświadczenie

 – Wyszczególniłam tylko projekty komercyjne z uwagi na fakt, iż są to miejsca ogólnodostępne.

2010-2012 

 • Farbowanie tkanin technika Shibori- Wykorzystywanie  tkanin we wnętrzach. Pierwsze wizualizacje oraz projekty tapet.
 • Set design do sesji zdjęciowych Fotografa Marty Vodica Ciosek( do odszukania w sieci ). Sesje zdjęciowe z udziałem osób znanych.
 • Drobne projekty mieszkań i wnętrz, głównie znajomych.

2012-2013

 • Kolaboracja z artystą Robertem Kutą w obszarze farbowanych tkanin i sitodruku.
 • Projekt Atelier Ewy Szabatin, jednej z tancerek z Tańca z gwiazdami ( do odszukania w sieci ).
 • Projekty mieszkań i domów prywatnych
 • Projekt siedziby firmy „Ministerstwo Dobrego Mydła”

2014-2015

 • projekt znanej kliniki w Szczecinie „Mediklinika” . Ta współpraca trwa do dzisiaj na różnych obszarach. Projekt jest do dzisiaj realizowany etapami.
 • Restauracja „Zubowicz” Kamień Pomorski oraz projekt sklepu firmowego w innej lokalizacji.
 • Projekty prywatnych domów i mieszkań. Około 10 prywatnych projektów rocznie.

2016.-2017

 • Udział w Prestiżowym Ogólnopolskim konkursie oraz w Finalne „FDA” – Była to 7 edycja ( do odszukania w sieci ).
 • Produkcja Klipu promującego ręcznie farbowane tkaniny marki „MIH DESIGN” ( do odszukania w sieci )
 • Projekt mieszkania prywatnego oraz apartamentu inwestycyjnego Tancerzom i głównym choreografom  z Tańca z Gwiazdami.
 • „Borczyk Clinik”- Gabinety medycyny estetycznej w Dziwnowie
 • Gabinety Kosmetologiczne „Beuty By Ola” Aleksandra Szurczak w Kaliszu
 • Projekty prywatnych domów i mieszkań. Około 15 prywatnych projektów rocznie.

2018

 • Projekt przebudowy i aranżacji wnętrza trzykondygnacyjnego Browaru Restauracyjnego w Stargardzie.
 • Projekt pensjonatu „Dana”.
 • Projekt kawiarni i cukierni Bojzan w Międzywodziu
 • Prywatne apartamenty inwestycyjne kompeksy „ Nadmorskie tarasy” oraz „ Sea Side” Kołobrzeg.
 • Gabinety Ortopedyczne Przemysław Wicher w Pile
 • Atelier Urody Anita Abramowska Szczecin
 • Siedziba firmy Budowlanej „Szubert” w Stargardzie
 • Części wspólne inwestycja Deweloperska na ul. Spokojnej w Stargardzie. Deweloper „Szubert”.
 • Projekty prywatnych domów i mieszkań. Około 15  prywatnych projektów rocznie.

2019-2021

 • Spa oraz kompleks basenowy w hotelu butikowym  „Amber Park” w Rewalu
 • Hotel Butikowy „Flamingo Residance” Dziwnów
 • Siedziba firmy „Elit”  zajmującej się nieruchomościami – Szczecin
 • Siedziba firmy Finansowej „OVB” Wrocław
 • Kancelaria Adwokacja „Be Legal” – Toruń
 • Stduo tatuażu – „Tatuu & Art.” w Poznaniu
 • Restauracja „Romans z Morzem” Dziwnówek
 • Nail bar „Scarlet” Dziwnów
 • Bufet w  Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. prof. Tadeusza Sokołowskieg w Szczecinie
 • Projekt wnętrza dwupoziomowej Restauracji „Monte Casino” – Kolaboracja z birem projektowym  Architekci Co.- Szczecin
 • Około 60 wysokobudżetowych projektów prywatnych domów i mieszkań

Mam nadzieje, że dzięki temu że przybliżyłam Państwu nasze osoby dostrzegą Państwo nasze starania oraz to jak bardzo ważna dla nas jest praca i współpraca z klientami oraz standardy . Nie boimy się wyzwań dlatego projekty jakie prowadzimy są trudne, wymagające i drogie a moje 12 letnie doświadczenie budowlane odgrywa w tym kluczową role.

Magdalena Hofman